Hrabri Surduličani poraženi na Rajku Mitiću: Zvezda - Radnik 2:1 VIDEO

Vranje - Fudbaleri Radnika iz Surdulice izgubili su sa 2:1 (0:1) posle veoma hrabre igre od šampiona Crvene zvezde, u utakmici 32. kola Super lige Srbije koja je odigrana na Stadionu Rajko Mitić u Beogradu.

Surduličani su imali vođstvo do 54. minuta, ali je Zvezda uspela da preokrene rezultat i spreči iznenađenje.

Radnik je došao u vođstvo u 34. minutu golom Milovanovića, a strelci za Zvezdu bili su Seku Sanogo u 54. i Mirko Ivanić u 86.

Rezervni golman Surduličana Ranđelović, koji je zamenio Ivana Kostića zbog povrede u 17. minutu, odbranio je dva penala.

Crvena zvezda nakon tridesete pobede u sezoni ima 92 boda na prvom mestu, a Radnik je peti sa 48.

U sledećem kolu Surduličani će dočekati Radnički iz Niša.

Crvena zvezda - Radnik 2:1 (0:1)
Stadion: „Rajko Mitić“.
Sudija: Stanko Ostraćanin.
Strelci: Sanogo u 54. i Ivanić u 86. minutu za Crvenu zvezdu, a Milovanović u 34. minutu za Radnik.
Žuti karton: Sanogo, Milunović (Crvena zvezda), Stojanović, Bainović (Radnik)

Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Pankov(od 46. Milunović), Degenek, Rodić, Sanogo(od 69. Petrović), Nikolić, Ivanić, Gavrić(od 46. Pavkov), Falko(od 46. Vukanović), Falćineli(od 69. Bakajoko).

Rezerve: Popović, Gajić, Milunović, Petrović, Srnić, Bakajoko, Vukanović, Pavkov, Krstović.

Radnik: Kostić (od 20. Ranđelović), Jokić, Radmanovac, Lukić(od 56. Spasić), Bogdanovski, Danoski(od 56. Makarić), Stamenković, Biber, Stojanović, Milovanović(od 72. Subotić), Bainović.

Rezerve: Ranđelović, Mitić, Oreščanin, Subotić, Vitan, Spasić, Makarić.