Goleada u Surdulici: Radnik - Čukarički 3:3 VIDEO

Vranje/Surdulica - Fudbaleri surduličkog Radnika odigrali su remi utakmicu sa mnogo golova 3:3 (2:3) protiv odlične ekipe Čukaričkog iz Beograda, u sklopu 18. kola Super lige Srbije u fudbalu.

Radnik je na Gradskom stadionu u Surdulici poveo u 9. minutu golom Evgena Pavlova, da bi Luka Stojanović, sa dva gola u 13. i 17. minutu, preokrenuo rezultat u korist gostiju.

Vođstvo Ćukaričkog uvećao je Veljko Birmančević golom u 24. minutu, ali je Evgen Pavlov drugim golom za domaćina u 28. minutu ostavio nadu Radniku da bi u nastavku susreta možda mogli makar do jednog boda.

Radnik je krenuo po gol od starta drugog poluvremena i izjednačenje im je doneo Nemanja Tomić u 50. minutu susreta.

Surduličani su u drugom poluvremenu dobili 5 žutih kartona, u prvom nijedan.

Radnik je posle ovog meča na trinaestom mestu tabele Super lige sa 16 bodova, a Čukarički treći sa 37.

Surduličani će u sledećem kolu gostovati drugoplasiranoj Vojvodini.