Futsalerima samo bod u Nišu: Kalča - KMF Vranje 2:2

Klub malog fudbala (KMF) Vranje nije uspeo da osvoji ceo plen na gostovanju Kalči u Nišu, u utakmici 13. kola Prve futsal lige - 2:2 (0:2).

Vranjanci su imali dva gola prednosti posle prvog dela igre, ali su popustili u nastavku i dopustili domaćinu da dođe do boda.

Vranjski tim je u vođstvo doveo Janjić u 15, a na 2:0 povisio je Milosavljević u 19. minutu.

Nedeljković je Kalči doneo nadu u 26, a Stevanović je samo minut pre kraja meča obezbedio bod Nišlijama i konačnih 2:2.

- Postala je praksa da iz sigurne igre i vođstva dozvolimo protivniku da se vrati u igru.

To je ono što definitivno fali ovoj ekipi za neki veći domet - konstatovali su iz KMF Vranje posle meča.

Tim iz Vranja je posle ovog kola četvrti na tabeli Prve futsal lige sa 26 bodova.

U prvenstvu sledi dvonedeljna pauza zbog obaveza reprezentacije Srbije, koju Vranjanci planiraju da dobro iskoriste i spreme se za završnicu prvenstva.

Biće odigran jedan prijateljski meč protiv Železareca iz Skoplja.

Prvenstvo će se za Vranjance nastaviti za nešto više od desetak dana kada će u Sportskoj hali u Vranju dočekati ekipu Ekonomca iz Kragujevca.

Kragujevčani su trenutno poslednji, deseti na tabeli Prve futsal lige sa samo dva osvojena boda u trinaest kola.

Kalča – Vranje 2:2 (0:2)

Niš – Dvorana: Čair. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Željko Stoilkov. Strelci: 0:1 Janjić u 15, 0:2 Milosavljević u 19, 1:2 Nedeljković u 26, 2:2 Stevanović u 39. minutu. Žuti kartoni: Radenković, Nedeljković (Kalča), Dodić, Trajković (Vranje).

Kalča: P. PAVLOVIĆ, STOJANOVIĆ, ML. ILIĆ, MA. ILIĆ, STEVANOVIĆ, Stanković, Milosavljević, Nedeljković, Denić, Radenković, Branković.

Vranje: M. TASIĆ, JANjIĆ, ALEKSIĆ, D. TASIĆ, TRAJKOVIĆ, Milenković, Dodić, Milosavljević, P. Nikolić, Aliji, Stojković, M. Nikolić.