Futsaleri u produžetku polufinala play off-a slomili šampiona: KMF Vranje - FON 6:2

KMF Vranje savladao je u prvoj polufinalnoj utakmici play off-a Prve futsal lige prošlogodišnjeg šampiona Srbije FON-a sa 6:2.

Utakmica u Sportskoj hali u Vranju u regularnom toku završena je rezultatom 2:2 (0:1).

Dosta sreće, ali i znanja i upornosti za domaćina nakon što je FON sve do 38. minuta (dva minuta pre kraja) vodio 0:2.

Oba gola za goste postigao je Aleksandar Pavlović.

Sve što se dešavalo u poslednja dva minuta utakmice je "za infarkt".

Vranjanci su se tada probudili i preko Miloša Trajkovića i Predraga Jovanovića uspeli da odvedu meč u produžetke u kojima su gosti "demolirani".

Jovanović je meč završio sa 3, Trajković sa dva, dok se jednom u strelce upisao Nikola Dodić.

Revanš utakmica igraće se u subotu 14. maja u Beogradu.

Ukoliko FON trijumfuje majstorica će se igrati u Vranju, a eventualna pobeda Vranjanaca u revanšu vodi ih direktno u finale i u borbu za titulu prvaka Srbije.

Polufinalne utakmice play off-a Prve futsal igre igraju se na dve dobijene utakmice.

U drugom polufinalu Loznica Grad 2018 pobedila je ekipu Konjarnika sa 5:0 (3:0) i vodi u međusobnom skoru sa 1:0.

Vranje – FON 6:2 (2:2, 0:1)

Vranje – Dvorana: Vranje. Sudije: Petar Radojčić, Miloš Jocović i Danijel Ristić. Strelci: 0:1 Pavlović u 18, 0:2 Pavlović u 25, 1:2 Trajković u 38, 2:2 Jovanović u 39, 3:2 Trajković u 42, 4:2 Jovanović u 43, 5:2 Dodić u 47, 6:2 Jovanović u 49. minutu. Žuti karton: Milosavljević (Vranje).

VRANjE: M. TASIĆ, MILOSAVLjEVIĆ, D. TASIĆ, JOVANOVIĆ, TRAJKOVIĆ, Anđelković, Dodić, Krstić, Stojanović, P. Nikolić, Ivanović, Ristić, M. Nikolić, Milenković.

FON: JOSIMOVIĆ, KRASNIĆ, PETRAŠEVIĆ, LAZIĆ, PEŠIĆ, Brkić, Kalanović, Kokotović, Pavlović, Aleksić, Majstorović, Ljubić.