Drugi uzastopni prvenstveni poraz Žokica

Odbojkašice Vranja poražene su i u drugom kolu Prve obojkaške lige za žene na gostovanju u Smederevu od istoimenog prvoligaša rezultatom 3:1 (25:10, 25:12, 22:25, 28:26).

Vranjanke su meč u drugom po kvalitetu rangu takmičenja u Srbiji počele nonšalantno, tako da su domaće odbojkašice na poprilično lak način došle do prednosti od dva seta.

Tek u trećem setu pokazale su svoje pravo lice i uspele da smanje na 2:1, a u potpuno ravnopravnom četvrtom nisu imale dovoljno sreće da dođu do izjednačenja i šanse da se u eventualnom petom setu bore za trijumf.

Posle dva prvenstvena kola Vranjanke sa jednim osvojenim bodom zauzimaju sedmu poziciju na tabeli u ligi koja ima dvanaest timova.

Šansu za prvu prvenstvenu pobedu ŽOK Vranje imaće u sledećem kolu kada dočekuje ekipu užičkog Jedinstva, tim pre što su Užičanke jedanaeste na tabeli bez ijednog osvojenog boda.