Druga srpska liga Istok: Pobeda Morave, poraz Pčinje

Vranje - Fudbaleri Morave iz Vladičinog Hana pobedili su SFS Borac iz Paraćina sa 2:0 (1:0), u utakmici 8. kola Srpske fudbalske lige Istok.

Strelci za Hančane bili su Mirković u 39. i Miloš Stanković u 90. minutu utakmice.

FK Pčinja iz Trgovišta, drugi tim iz Pčinjskog okruga u ovom rangu takmičenja, izgubila je u Lebanu od domaćeg Radana sa 3:1 (2:0).

Za domaćine su pogađali Marko Stanković u 11, Miloš Stanković u 42. i Mitrović u 74. minutu, a počasni gol za Pčinjane dao je Stoiljković iz penala u 76.

Posle ovog kola Hančani sa dve pobede i šest poraza zauzimaju sedamnaesto mesto na tabeli Srpske lige Istok sa šest bodova, dok je Pčinja na dvanaestom sa dve pobede, dva nerešena rezultata, četiri poraza, odnosno osam osvojenih bodova.

U narednom kolu Morava će u Svilajnac na noge lideru na tabeli Radničkom, koji iz osam kola ima dvadeset dva boda.

Pčinja će u Trgovištu dočekati Rembasa iz Resavice, osamoplasirani tim lige koji ima dvanaest bodova.