Dinamo - Bežanija 3:1 (1:1), Proleter slavio u Dobanovcima (REZULTATI, TABELA)

Vranjski Dinamo, lider na tabeli Prve lige Srbije, pobedio je beogradsku Bežaniju sa 3:1, u meču 22. kola Prve lige Srbije u fudbalu.

Golove za domaćina postigli su Aleksandar Stojković, Lazar Ranđelović i Zaharije Suraka.

Utakmica nije počela dobro po Dinamo, jer je domaćin primio gol već u trećem minutu.

Vođstvo Bežaniji doneo je Bašanović.

Međutim, nakon samo nekoliko minuta izjednačio je Ranđelović, a Stojković uvećao vođstvo početkom drugog poluvremena.

Konačan rezultat 3:1 postavio je Suraka.

Dinamo je lider na tabeli Prve lige Srbije, ali samo sa bodom prednosti u odnosu na novosadski Proleter i pet bodova više od trećeplasiranog Metalca.

Na utakmici u Dobanovcima novosadski Proleter, koji za Dinamom zaostaje samo bod, slomio je pri kraju meča otpor domaćina koji je dugo odolevao i slavio rezultatom 1:3 (1:1).

Trećeplasirani Metalac, u utakmici koja je počela od 19 časova, nadigrao je na domaćem terenu u Gornjem MIlanovcu pirotski Radnički i pobedio 2:1 (2:1).