Antić o pet golova za trinaest minuta: U istoriji ne postoji sličan slučaj

Fudbaleri Dinama ubedljivo su poraženi na gostujućem terenu od Čukaričkog (1:6), ali trener Vranjanaca Dragan Antić, u izjavi za Sportski žurnal kaže da je ekipa "dobro igrala prvi deo utakmice".

- Imali smo jednu dobru šansu i da smo je iskoristili možda bi i tok meča bio drugačiji.

Neopreznost u odbrani skupo nas je koštala, skoro ni iz kakve akcije smo primili prvi gol.

U drugom poluvremenu, iz kontre je usledio drugi, a posle toga prava katastrofa.

Čukarički je uspešno realizovao svaki pokušaj, iz svakog napada pogađali su mrežu, sve im je polazilo za nogom, dok kod nas niko nije znao gde stoji, ni gde se nalazi.

Totalno rasulo u igri, kao da su igrači bili ošamućeni – rekao je Antić.

Apsurdno i istinito – čak pet puta se zatresla mreža novog superligaša sa jugoistoka Srbije za samo 13 minuta.

– Ne mogu da verujem da smo u tako kratkom vremenskom intervalu, uspeli da primimo pet golova, to je apsolutno nepojmljivo.

Koliko god da je Čukaručki dobra i kvalitetna ekipa, nikako nismo smeli da dopustimo takav ispad.

Jednostavno, nema opravdanja, to je bruka i sramota za svaku ekipu.

Igrači bi trebalo da se stide samih sebe.

Ne znam da li u istoriji fudbala postoji ovakav, ili sličan slučaj - kazao je Antić.